04-website-image-v2

Hizmetlerimiz

SATIŞ VE PAZARLAMA

Dünyanın lider iklimlendirme markaları ile kurumsal ve bireysel müşterilere İstanbul Şişli’deki merkez ofisimiz de hizmet vermekte olan firmamız iklimlendirme ve soğutma sektöründeki tecrübeli kadrosunun verdiği güçle, yüksek kaliteli iklimlendirme ürünlerinin ötesinde en iyi hizmet garantisini de müşterilerine sunabilmektedir..

Mühendislik ve Satış Hizmetlerimiz

Mühendislik ve Satış Hizmetlerimiz

  • VRV Sistemler
  • Bireysel Split Klimalar
  • Ticari Tip Klimalar
  • Multi Klima Sistemleri
  • Klima Santralleri

MONTAJ VE DEMONTAJ

Uzman kadrolarımız ile montaj kuralları dâhilinde gerçekleştirilen işlemler cihazın kapasitesini ve verimliliğini koruyacak, uzun ömürlü kullanımlar sunacaktır. Bizlerle çalışarak hem cihazınızı hem de yaşam alanınızı güvenli ve estetik hale getirebilirsiniz..

“GÜVENİLİR VE KONFORLU KULLANIM”

SERVİS VE BAKIM

Zamanında bakımı yapılmayan klimalar hastalıklara ve ilerleyen süreçlerde ciddi ekonomik zararlara yol açar.

Klima bakımlarınızı huzur ve güven içerisinde teslim edeceğiniz firmamız; profesyonel kadrosu ve Amerikan sağlık bakanlığı onaylı organik kimyasallar ile hem cebinizi hem sağlığınızı korumaktadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME

Enerji verimliliğini esas alan firmamız; çevre dostu binalar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, konferans salonları ve konutların klima, havalandırma, soğutma gibi mekanik tesisat ve otomasyon işlerini uzman kadromuz ile analizini yapıp kusursuz bir keşif sürecinden sonra projelendirme işleminizi gerçekleştirir.

“ESTETİK VE MİMARİ KULLANIM”